Design Möbler
1273549

Carl-Axel Acking

(Sverige, 1910-2001)
Carl-axel acking,  skrivbord, svenska möbelfabrikerna bodafors.

CARL-AXEL ACKING, skrivbord, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors.

Teak, laminerad skiva. Märkt Bodafors SMF. Längd 130, bredd 70, höjd 74 cm.

Senare laminat. Smärre slitage. Repor.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
Värderare (Föräldraledig)
+46 (0)727 43 08 79

Klubbat pris
1 000
10 153
1 207
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (11 bud)
10 maj 20:39
1 000 EUR
8
10 maj 20:39
1 000 EUR
10 maj 20:25
920 EUR
10 maj 20:25
900 EUR
10 maj 20:25
900 EUR