1296189

Max Papart

(Frankrike, 1911-1994)
Max papart, bläck på papper, signerad och daterad -54.

Max Papart, bläck på papper, signerad och daterad -54.

"Nu au divan". 50 x 64 cm.

Åldersrelaterat slitage. Oramad.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
250 EUR