Däckstol, 1900-talets första hälft.

Betsad fällbar trästomme med randigt canvas-tyg, justerbar höjd 77-92 cm.

Slitage, smärre skador.

Visning 13–17 oktober, Berzelii Park 1, Stockholm
Öppet onsdag–fredag 11–17, lördag–söndag 11–16

Uthämtning av inköpta verk Bukowskis Västberga allé 3, från den 21 oktober

Öppettider Västberga Allé 3
Måndag 10–17, Tisdag 10–19, onsdag–fredag 10–17, lördag 11–15, söndag: stängt

Klubbat pris
3 200
288
304
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
8
17 okt 2021 13:36
3 200 SEK
16 okt 2021 16:52
3 000 SEK
16 okt 2021 16:52
2 900 SEK
15 okt 2021 22:31
2 700 SEK
15 okt 2021 22:31
2 500 SEK
14 okt 2021 12:11
2 200 SEK
14 okt 2021 12:11
2 000 SEK
10 okt 2021 13:46
1 800 SEK
9 okt 2021 17:14
800 SEK
9 okt 2021 13:06
700 SEK
9 okt 2021 11:57
600 SEK
8 okt 2021 21:24
500 SEK
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Chef Design, specialist modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 77