Konst Fotografi
1340304

Aida Chehrehgosha

(Sverige, Född 1979)
Aida chehrehgosha, pigment print, signerad och numrerad 1/5 + 2 ap.

Aida Chehrehgosha, pigment print, signerad och numrerad 1/5 + 2 AP.

"Att bära hundhuvudet". 124 x 99 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T220
Fraktas ej
Utropspris
10 000 SEK