Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

Stefan W Igelström

(Sverige, Född 1953)
Stefan W Igelström
(Sverige, Född 1953)

Stefan W Igelström, färglitografier, 3 st, signerade HC.

"Fågellandet". Bladstorlek, vardera 57 x 81 cm.

Oramade.

350
34
39
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
27 jun 2022 12:01
350 SEK

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13