Skulpturer/dekorelement, tenn, Swedish Grace, 1920/30-tal.

I form av hjorthindar. Sockel i gul sten samt röd och gråspräcklig marmor. Höjd 19 cm. Längd 15 cm. Bredd 8 cm.

Slitage. Märken.

Klubbat pris
2 100
185
193
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
29 jun 2022 17:11
2 100 SEK
29 jun 2022 17:11
2 000 SEK
29 jun 2022 17:10
1 900 SEK
29 jun 2022 17:10
1 800 SEK
25 jun 2022 15:10
1 700 SEK
23 jun 2022 7:22
1 600 SEK
22 jun 2022 16:02
1 500 SEK
Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13