Mona Huss Walin

(Sverige, Född 1944)
Mona Huss Walin
(Sverige, Född 1944)

Mona Huss Walin, färglitografi, signerad provtryck.

På farstukvisten. P. 59 x 45 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
2 900
256
267
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (25 bud)
6 jul 2022 21:30
2 900 SEK
9
6 jul 2022 20:30
2 700 SEK
6 jul 2022 20:25
2 500 SEK
9
6 jul 2022 20:25
2 500 SEK
6 jul 2022 20:21
2 202 SEK
6 jul 2022 20:21
2 002 SEK
6 jul 2022 8:56
1 902 SEK
8
6 jul 2022 7:56
1 802 SEK
5 jul 2022 22:23
1 702 SEK
5 jul 2022 22:23
1 700 SEK
5 jul 2022 11:37
1 602 SEK
5 jul 2022 11:37
1 502 SEK
5 jul 2022 11:37
1 500 SEK
1 jul 2022 22:33
1 300 SEK
1 jul 2022 22:33
1 200 SEK
1 jul 2022 22:28
1 100 SEK
1 jul 2022 22:09
1 000 SEK
1 jul 2022 22:09
1 000 SEK
1 jul 2022 21:15
600 SEK
1 jul 2022 19:56
550 SEK
1 jul 2022 8:44
500 SEK
1 jul 2022 8:44
450 SEK
1 jul 2022 7:48
400 SEK
1 jul 2022 6:41
350 SEK
30 jun 2022 23:13
300 SEK

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

415. Shih Chieh Huang, "Eye Dea".
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
20 000

ditt bud
Aktuellt bud:
20 000 SEK