Alfred Boman

(Sverige, Född 1981)
Alfred Boman
(Sverige, Född 1981)

Alfred Boman, "Menschen suppe / no magic".

Signerad och daterad 2014 a tergo. Olja & akryl på duk 192 x 145 cm.

Proveniens

Galleri Nordenhake, Stockholm.

Utropspris
20 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13