1408571

Bord, sk. "Drumtable", England, 1900-talets mitt

Bord, sk. "Drumtable", England, 1900-talets mitt.

Mahogny, delvis läderklädd skiva, srag med fyra lådor, centralfot med hjultrissor, diameter 128 cm, höjd 74 cm Nyckel finns.

Bruksslitage. Repor. Fläckar. Märken.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
4 000 SEK