1414578

Chaise longue 1900-talets mitt

Chaise longue 1900-talets mitt.

Fast stoppad klädsel, kulfötter i trä, längd ca 150 cm, sitthöjd ca 35 cm, bredd 88 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
6 000 SEK