Eric Sigfrid Persson, hylla unik 1960/70-tal
Stomme av lackerad mdf och stål, fasta hyllplan av fanerad ek, skjutdörrar av glas, 242x42x178 cm, monteringsbar
Åldersrelaterat slitage. Bucklor. Smärre fläckar. Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10