Collector, Helsingfors F154

312 föremål
584. Alfred Ruotsalainen, BLOMMOR.
Klubbat pris
150 EUR
Utropspris
150 EUR
585. Eric Vasström, "GAMLA TULLPAVILJONGEN".
Klubbat pris
300 EUR
Utropspris
300 EUR
586. Pentti Kaskipuro, "LANDSKAP FRÅN OSLO I".
Klubbat pris
90 EUR
Utropspris
100 EUR
587. Pentti Kaskipuro, "SNÖAVSTJÄLPNINGSPLATS".
Klubbat pris
Utropspris
150 EUR
588. Pentti Kaskipuro, "EN MAN VID BORDET".
Klubbat pris
Utropspris
120 EUR
589. Pentti Kaskipuro, MONUMENT.
Klubbat pris
100 EUR
Utropspris
120 EUR
590. Pentti Kaskipuro, STILLEBEN.
Klubbat pris
380 EUR
Utropspris
250 EUR
591. Tuomas Nelimarkka, HUS.
591. Tuomas Nelimarkka, HUS.
Klubbat pris
310 EUR
Utropspris
350 EUR
592. Aarre Aaltonen, "FLICKA OCH BARN".
Klubbat pris
160 EUR
Utropspris
120 EUR
593. gipsrelief, sign. och dat. 1956.
Klubbat pris
Utropspris
100 EUR
594. Kauko Rantala, FRÅN HAILUOTO.
Klubbat pris
180 EUR
Utropspris
200 EUR
595. Kauko Rantala, HUNDFLOKSMORGON.
Klubbat pris
300 EUR
Utropspris
150 EUR