383
204381

Nikolai Nikolaevich Karazin

(Ryssland, 1842-1908)
Utropspris
5 000 - 7 000 EUR
52 200 - 73 100 SEK
5 660 - 7 920 USD
Klubbat pris
Nikolai Nikolaevich Karazin
(Ryssland, 1842-1908)

"EFTER BRANDEN".

Sign. 1879. Akvarell, 26x42 cm.