Madeleine Pyk – en samling F769
431
188621

Carl Frederik Aagaard

(Danmark, 1833-1895)
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
84 200 - 105 000 SEK
9 190 - 11 500 USD
Klubbat pris
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Carl Frederik Aagaard
(Danmark, 1833-1895)

CARL FREDRIK AAGAARD, olja på duk. Signerad C.F. Aagaard.

Från kusten vid Amalfi. Duk 43 x 63 cm.

Slitage och ytsmuts.