438
194736

Carl Ebert

(Tyskland, 1821-1885)
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
31 400 - 41 900 SEK
3 410 - 4 540 USD
Klubbat pris
2 800 EUR
Carl Ebert
(Tyskland, 1821-1885)

HERDE PÅ HEMFÄRD.

Sign. Olja på pannå 55x77 cm.