88
183308

FIGURIN

Utropspris
170 - 200 EUR
1 900 - 2 240 SEK
180 - 212 USD
Klubbat pris
FIGURIN

Porslin. "Läsande man". Meissen 1900-tal. Höjd 13cm.

Skador.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?