88
183308

FIGURIN

Utropspris
170 - 200 EUR
1 780 - 2 090 SEK
193 - 227 USD
Klubbat pris
FIGURIN

Porslin. "Läsande man". Meissen 1900-tal. Höjd 13cm.

Skador.