193
240011

Elias Muukka

(Finland, 1853-1938)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
15 700 - 20 900 SEK
1 700 - 2 270 USD
Klubbat pris
1 500 EUR
Elias Muukka
(Finland, 1853-1938)

VID BRYGGAN.

Sign. 1914. Olja på duk, 29,5x55,5 cm.