221137

MATSALSBORD

Utropspris
4 000 - 6 000 EUR
41 900 - 62 800 SEK
4 540 - 6 810 USD
Klubbat pris
3 400 EUR
MATSALSBORD

Mahognyfanerat, 1800-talets slut. För 24 personer. Bredd 137 cm. Två tilläggsskivor längd 192 cm och 191,5 cm. Längd med alla tilläggsskivor 516 cm.

Lätt slitage, smärre fuktskador, låsbrickor till skivorna saknas.