42
238398

TAKKRONA

Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
15 700 - 18 800 SEK
1 700 - 2 040 USD
Klubbat pris
TAKKRONA

Förgylld brons och mässing. Behängd med kristaller. !800-talets andra hälft. Elektrifierad. Höjd 80 cm, diameter 80 cm.