122
257395

TESKEDAR 6 ST.

Utropspris
120 - 150 EUR
1 260 - 1 570 SEK
136 - 170 USD
Klubbat pris
150 EUR
TESKEDAR 6 ST.

84 silver. Otydligt stämplade, sannolikt BK, Kostroma 1907-17. Graverad dekor med blomstermotiv. Även graverade initialer JJ samt årtalet 1918 på baksidan. Delvis förgyllda. Längd 14 cm, totalvikt 96 g.