299
272891
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

KUSTLANDSKAP.

Sign. Olja på duk, 46x75,5 cm.

Utropspris:

22 000 - 25 000 EUR

Klubbat pris:
28 000 EUR