349
266105

César de Cock

(Belgien, 1823-1904)
Utropspris
500 - 600 EUR
5 740 - 6 880 SEK
523 - 628 USD
Klubbat pris
César de Cock
(Belgien, 1823-1904)

CESAR DE COCK, olja på papper uppfodrad på skiva.

"Ljus i skogen", sign. och dat. 1898. 32x22 cm.

Smärre ytslitage, gulnad.