191
278739

Nina Ahlstedt

(Finland, 1853-1907)
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
31 600 - 42 200 SEK
3 430 - 4 580 USD
Klubbat pris
7 800 EUR
Nina Ahlstedt
(Finland, 1853-1907)

DAM I ROSA FESTKLÄNNING.

Sign. 1887. Olja på duk 47x36 cm.