205
298143

Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Utropspris
18 000 - 23 000 EUR
203 000 - 259 000 SEK
18 800 - 24 000 USD
Klubbat pris
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

SOMMARDAG I NATUREN.

Sign. -27. Olja på duk 89x170 cm.