206
310260

Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Utropspris
3 000 - 5 000 EUR
34 000 - 56 700 SEK
3 130 - 5 220 USD
Klubbat pris
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

VY FRÅN ROM.

Sign. Roma -14. Olja på duk 64,5x86,5 cm.

I mitten konstnärens hustru med två familjebekanta.