216
288688

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
5 000 - 7 000 EUR
52 700 - 73 800 SEK
5 720 - 8 010 USD
Klubbat pris
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

FARTYG PÅ STORMANDE HAV.

Sign. Akvarell 38x49 cm.

"Små verk av stora konstnärer", Galerie Hörhammer, 1984.