299
309215

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, märkt Ecole Lansac.

Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
10 300 - 15 500 SEK
1 140 - 1 720 USD
Klubbat pris

Kvinnoporträtt. 63x52.

Lagningar, ytsmuts, färgbortfall.