300
315335

OKÄND KONSTNÄR, Olja på duk, sign. Carl Zimmermann, och dat. 1826.

Utropspris
1 800 - 2 200 EUR
19 000 - 23 200 SEK
2 060 - 2 520 USD
Klubbat pris

Pojke med lockigt hår. 72x56.

Lagningar, färgbortfall, ytsmuts, krackelyr.