393
364969

ORDEN, St Anna, III-klassen. 14K guld och emalj. Ryssland.

Utropspris
700 - 800 EUR
7 310 - 8 350 SEK
792 - 905 USD
Klubbat pris
850 EUR

Stämplad Eduard. Beviljad 1865.

Bruksslitage och skråmor.