Modern + Contemporary F166

115 föremål
430. Eero Hiironen, HET DAG - SOLVATTEN.
Klubbat pris
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
392. Tove Jansson, "VÅRSKOG".
392. Tove Jansson, "VÅRSKOG".
Klubbat pris
2 600 EUR
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
433. Arvo Siikamäki, ABSTRAKT PORTRÄTT.
Klubbat pris
1 000 EUR
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
448. Marjatta Tapiola, HEMLIGHET.
Klubbat pris
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
424. Erik Enroth, STILLEBEN.
424. Erik Enroth, STILLEBEN.
Klubbat pris
Utropspris
5 000 - 6 000 EUR
405. KRISTIAN KROKFORS, olja på duk, signerad 2001.
Klubbat pris
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
383. Matti Haupt, TORSO.
383. Matti Haupt, TORSO.
Klubbat pris
4 200 EUR
Utropspris
4 000 - 6 000 EUR
468. Veikko Vionoja, KVINNA PÅ GÅRDEN.
Klubbat pris
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
376. Rafael Wardi, "HAMNBILD".
Klubbat pris
2 000 EUR
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
399. Heikki Häiväoja, "RÅKEN".
Klubbat pris
3 200 EUR
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
391. Lauri Ahlgrén, "DAGENS NYHETER".
Klubbat pris
4 000 EUR
Utropspris
5 000 - 6 000 EUR
390. Lauri Ahlgrén, "SCHARLAKANSRÖDA HÄLSNINGAR".
Klubbat pris
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
370. Lauri Ahlgrén, "HEMLIGHET UNDER SOLEN".
Klubbat pris
1 100 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
461. CHRISTINA SNELLMAN, olja på duk, signerad och daterad -59.
Klubbat pris
Utropspris
700 - 1 000 EUR