Madeleine Pyk – en samling F769
110
423711

Hjalmar Munsterhjelm

(Finland, 1840-1905)
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
63 200 - 84 200 SEK
6 890 - 9 190 USD
Klubbat pris
6 000 EUR
Hjalmar Munsterhjelm
(Finland, 1840-1905)

STORMANDE HAV.

Sign. Olja på skiva 15x27 cm.

Formgivare