112
423683

Arvid Liljelund

(Finland, 1844-1899)
Utropspris
8 000 - 12 000 EUR
90 600 - 136 000 SEK
8 350 - 12 500 USD
Klubbat pris
7 200 EUR
Arvid Liljelund
(Finland, 1844-1899)

"DRÄNGSTUGAN PÅ VILLNÄS".

Sign. Säkylä 1877. Olja på duk 41x65 cm.

Koskimies-Envall nr. 69.