Madeleine Pyk – en samling F769
269
424596

LJUSSAX, Märkt med kyrilliska bokstäver, M. Malygin, Tula.

Utropspris
400 - 500 EUR
4 220 - 5 270 SEK
458 - 572 USD
Klubbat pris

Polerat stål. Början av 1800-talet. Längd 18 cm.

Bruksslitage.