163
475466

Alexei Alexeiewitsch Harlamoff

(Ryssland, 1842-1922)
Utropspris
10 000 - 15 000 EUR
113 000 - 170 000 SEK
10 400 - 15 600 USD
Klubbat pris
11 000 EUR
(Ryssland, 1842-1922)

FLICKA MED BLOMMOR.

Sign. Akvarell 32x24 cm.

Vi vill tacka Dr. Olga Sugrobova-Roth för all information om den här målningen.