313
477987

BORDSPENDYL.

Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
15 500 - 20 600 SEK
1 720 - 2 290 USD
Klubbat pris
1 600 EUR
BORDSPENDYL.

Förgylld brons och kristall. Frankrike, 1800-tal. Höjd 42 cm.