36
468051

Alvar Cawén

(Finland, 1886-1935)
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
45 900 - 57 400 SEK
4 190 - 5 230 USD
Klubbat pris
5 200 EUR
Alvar Cawén
(Finland, 1886-1935)

VID FÖNSTRET.

Sign. -18. Olja på duk 70x50 cm.