47
472704

Johan Knutson

(Sverige/Finland, 1816-1899)
Utropspris
1 800 - 2 200 EUR
18 600 - 22 700 SEK
2 060 - 2 520 USD
Klubbat pris
1 500 EUR
Johan Knutson
(Sverige/Finland, 1816-1899)

I NATTENS STILLHET.

Sign. Olja på duk 37x55 cm.