166
531172

Wladyslaw Wanke Wankie

(Polen, 1860-1925)
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
91 400 - 114 000 SEK
8 430 - 10 500 USD
Klubbat pris
Wladyslaw Wanke Wankie
(Polen, 1860-1925)

FISKARE PÅ STRANDEN.

Sign. Olja på duk 66x100 cm.