196
532248

Ivan Pavlovich Pokhitonov

(Ryssland, 1851-1924)
Utropspris
20 000 - 25 000 EUR
229 000 - 287 000 SEK
20 900 - 26 200 USD
Klubbat pris
56 000 EUR
Ivan Pavlovich Pokhitonov
(Ryssland, 1851-1924)

"FISKEHUSET I DUNES".

Sign. August 1904. Olja på pannå 16x18,5 cm.