24
521750

Ferdinand von Wright

(Finland, 1822-1906)
Ferdinand von Wright, ORRAR.
Ferdinand von Wright, ORRAR.
Ferdinand von Wright, ORRAR.

ORRAR.

Sign. 1864. Olja på duk 35,5x45 cm.

Utropspris:

18 000 - 23 000 EUR

190 000 - 243 000 SEK

18 300 - 23 400 USD

Klubbat pris:
16 000 EUR