530
500702

KAFFEKANNA.

Utropspris
600 - 800 EUR
6 280 - 8 380 SEK
681 - 908 USD
Klubbat pris
KAFFEKANNA.

Kaffekanna i silver, Amsterdam 1800-tal. Otydliga stämplar. Höjd 15 cm. Vikt 274 g.