190
580773

SLEV, silver, Fabergé, Moskva 1899-1908.

Utropspris
1 500 - 1 700 EUR
17 000 - 19 300 SEK
1 570 - 1 770 USD
Klubbat pris

Längd 29 cm.

Bruksslitage

Proveniens

Alfred Sewig, ingenjör, arbetade för A. Nobel i Ryssland omkring 1900.