Louis XV. Frankrike 1700-tal. Valnöts- och mahognyfanerad. Utdragbart skrivunderlag och låda i sargen. Höjd 69 cm, Skivans storlek 25,5x30,5 cm. Torrsprickor och kuperad skiva.
×
Logga in
Kunde inte logga in