269
595572

KARMSTOLAR, ETT PAR

Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
20 900 - 31 300 SEK
2 260 - 3 390 USD
Klubbat pris
2 000 EUR
KARMSTOLAR, ETT PAR

Gustavianska, Stockholmsarbete 1700-talets slut. Förgyllda med tandsnittsdekor. Höjd 88 cm. Bredd 60 cm. Djup 51 cm.