90
578538

Alexander Lauréus

(Finland, 1783-1823)
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
20 900 - 31 300 SEK
2 260 - 3 390 USD
Klubbat pris
Alexander Lauréus
(Finland, 1783-1823)

ALEXANDER LAURÉUS, olja på duk.

Nakenstudie. 32,5x28,5 cm.

Ytsmuts, färgbortfall, sedvanligt slitage.

Stjernschantz 204.