Alfred William Finch

(Finland, 1854-1930)
Alfred William Finch
(Finland, 1854-1930)

ALFRED WILLIAM FINCH, LANDSKAP MED REGNBÅGE.

Sign. Olja på pannå 39x49 cm.

Klubbat pris
1 900
21 793
1 988
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (9 bud)
26 maj 2015 16:10
1 900 EUR
26 maj 2015 16:09
1 850 EUR
26 maj 2015 16:07
1 800 EUR
26 maj 2015 16:07
1 750 EUR
26 maj 2015 16:07
1 700 EUR
26 maj 2015 16:04
1 650 EUR
26 maj 2015 16:03
1 600 EUR
21 maj 2015 17:11
1 400 EUR
8 maj 2015 20:18
1 000 EUR