Otto Mäkilä

(Finland, 1904-1955)
Otto Mäkilä
(Finland, 1904-1955)

OTTO MÄKILÄ, "BRUDEN LENA".

Sign. -32. Olja på duk 53x32 cm.

Klubbat pris
9 600
108 768
10 015
Utropspris
5 000 EUR
Budhistorik (30 bud)
14 nov 2017 20:45
9 600 EUR
14 nov 2017 20:45
9 400 EUR
14 nov 2017 20:43
9 200 EUR
14 nov 2017 20:43
9 000 EUR
14 nov 2017 20:42
8 800 EUR
14 nov 2017 20:42
8 600 EUR
14 nov 2017 20:41
8 400 EUR
14 nov 2017 20:41
8 200 EUR
14 nov 2017 20:40
8 000 EUR
14 nov 2017 20:40
7 800 EUR
14 nov 2017 20:39
7 600 EUR
14 nov 2017 20:39
7 400 EUR
14 nov 2017 20:36
7 200 EUR
14 nov 2017 20:36
7 000 EUR
14 nov 2017 20:35
6 800 EUR
14 nov 2017 20:35
6 600 EUR
14 nov 2017 20:34
6 400 EUR
14 nov 2017 20:34
6 200 EUR
14 nov 2017 20:33
6 000 EUR
14 nov 2017 20:33
5 800 EUR
14 nov 2017 8:53
5 600 EUR
14 nov 2017 8:53
5 400 EUR
14 nov 2017 8:52
5 200 EUR
14 nov 2017 8:52
5 000 EUR
12 nov 2017 10:33
4 800 EUR
12 nov 2017 10:33
4 600 EUR
11 nov 2017 20:12
4 300 EUR
11 nov 2017 20:12
4 100 EUR
8 nov 2017 12:19
4 000 EUR
7 nov 2017 19:13
3 000 EUR