102
1112103

FIGURIN, biskviporslin, Gardner, Moskva, ca 1860-70-talet.

Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
34 000 - 45 300 SEK
3 130 - 4 170 USD
Klubbat pris
7 500 EUR

Kosacksoldat. Höjd 29 cm.

Kantnagg.

Proveniens

I samma familjens ägo sedan senare delen av 1900-talet.