1187079
Anssi Törrönen
(Född 1970)
Anssi tÖrrÖnen, utan titel.
Anssi tÖrrÖnen, utan titel.
Anssi tÖrrÖnen, utan titel.

ANSSI TÖRRÖNEN, UTAN TITEL.

A tergo sign. -97. Olja på pannå 61x68 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N600
Proveniens

Konstakademins galleri, Helsingfors

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

För information om transporter i Finland under den pågående strejken hos Posti.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
670
7 141
740
Utropspris
700 - 900 EUR
Budhistorik (9 bud)
17 nov 15:33
670 EUR
17 nov 15:33
650 EUR
17 nov 15:33
600 EUR
17 nov 15:33
580 EUR
17 nov 15:33
540 EUR